Izbraukuma apģērbu apdrukas darbnīca

Meklē veidu, kā padarīt savu pasākumu īpaši atmiņā paliekošu? Mūsu mobilā sietspiedes apdrukas darbnīca piedāvā unikālu pieredzi - iespēju apdrukāt apģērbu tieši pasākuma laikā. Tā ir lieliska iespēja ne tikai izklaidēt viesus, bet arī sniegt viņiem neaizmirstamu pieredzi un personalizētu suvenīru, kas vēl ilgi atgādinās par pasākumu.

Izbraukuma apģerba apdrukas darbnīca Sudden Lights koncerta norises laikā

Kas ir izbraukuma apdrukas darbnīca?

Izbraukuma jeb mobilā sietspiedes darbnīca ir pilnībā aprīkota apģērba apdrukas stacija uz riteņiem, kas spēj ierasties jebkurā jūsu izvēlētā vietā un laikā, un ļauj izbaudīt apģērba apdruku “dzīvajā”. Tas nozīmē, ka mēs varam piedāvāt personalizētu apģērba apdruku tieši jūsu pasākumā – festivālos, korporatīvajos pasākumos, koncertos, komandas saliedēšanas pasākumos, sporta spēlēs vai pat privātās ballēs.

  • Neaizmirstama pieredze

    Mobilās darbnīca jūsu pasākumā - iespēja apmeklētājiem gūt unikālu pieredzi piedaloties radošā procesā, izvēloties dizainus un krāsas, tās drukājot uz apģērba turpat uz vietas.

  • Personalizēšanas burvība

    Piedāvājiet apmeklētājiem iespēju personalizēt t-kreklu, auduma somu vai citu apģērbu ar unikāliem dizainiem, padarot to par lielisku pasākuma suvenīru.

  • Interaktivitāte

    Pop-up sietspiedes darbnīca pievieno jūsu pasākumam interaktīvu elementu, kurš veicina viesu iesaisti un uzlabo kopējo pasākuma pieredzi.

1 3
Izbraukuma apģerbu apdrukas darbnīca slēgtā pasākumā

Kā tas strādā?

Sagatavošanās
Sazināsimies ar jums, lai saprastu jūsu pasākuma vajadzības, uzzinātu par vietu, laiku  un citām detaļām.

Dizains
Vienojamies kādi un cik apdrukas dizaini nepieciešami pasākumā, kā arī ko vēlaties apdrukāt no mūsu pieejamā plašā apģērbu klāsta - t krekli, auduma somas vai kas cits. 

Pasākuma diena
Mūsu komanda ķeras pie darba, lai palīdzētu pasākuma apmeklētājiem pašiem apdrukāt apģērbu līdzņemšanai. Mēs organizējam uzstādīšanu pirms pasākuma, cilvēku plūsmu pie apdrukas iekārtām, kā arī notikuma vietas sakārtošanu pēc pasākuma noslēguma (lai neviens apdrukas krāsas traips nepaliek uz grīdas 🙂).

Rezervē mūsu izbraukuma darbnīcas pakalpojumus jau šodien!

Nepalaid garām iespēju savā pasākumā iekļaut radošu un aizraujošu elementu ar TingPrint mobilo sietspiedes darbnīcu. Sazinies ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par pakalpojumu un rezervētu TingPrint komandu savam nākamajam pasākumam!

Pieteikties izbraukuma darbnīcai