#StandWithUkraine

Noteikumi

Vispārīgie noteikumi

 1. Interneta veikala lietošanas noteikumi (turpmāk – Noteikumi) nosaka SIA „Babari” interneta veikala www.tingprint.lv (turpmāk – e-veikala) lietošanas kārtību.
 2. Pārdevējs ir SIA Babari, reģistrācijas Nr. 42103107881, juridiskā adrese: Liepājas iela 25-5, Skrunda, Latvija (turpmāk – Mēs).
 3. Pircējs šo Noteikumu izpratnē ir rīcībspējīga fiziska persona, vai juridiska persona, kura veic preču (turpmāk - kreklu) pasūtījumu e-veikalā (turpmāk - Jūs).
 4. Ja Jūs veicat pasūtījumu, tas nozīmē, ka esat iepazinies ar Noteikumiem un tiem piekrītat bez iebildumiem.
 5. Mēs ar Jums noslēdzam Distances līgumu (turpmāk – Līgums) un tas stājas spēkā brīdī, kad Jūs esat veicis pasūtījumu mūsu interneta veikalā, un esat saņēmis no mums apstiprinājumu par veikto pasūtījumu uz Jūsu norādīto elektronisko pastu. Līgums ir spēkā līdz brīdim, kad tas pilnīgi izpildīts, proti, Jūsu veiktā apmaksa parādās mūsu konta pārskatā, Jūs esat saņēmis kreklus un ir parakstīta preču pavadzīme.
 6. Mēs paturam tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma vienpusēji veikt grozījumus Noteikumos, tos publicējot https://tingprint.lv/pages/noteikumi 
 7. Uz Jūsu veikto pasūtījumu attiecas tie Noteikumi, kas bijuši spēkā pasūtīšanas brīdi.
 8. Cenas e-veikalā norādītas euro, iekļaujot pievienotās vērtības nodokli. Cenā nav ietverta maksa par preces piegādi.
 9. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz e-veikalu www.tingprint.lv pieder SIA Babari. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA Babari  un trešajām personām.
 10. Kreklu attēli e-veikalā ir tikai ilustratīvi. Mēs cenšamies attēlot kreklus pēc iespējas precīzi, tomēr var rasties nelielas novirzes. Visi norādītie mērījumi ir aptuveni, bet krāsu attēlojums ir tik precīzs, cik to atļauj fotografēšanas un izdošanas procesi. Ņemiet vērā, ka var būt krāsu novirzes atkarībā no atsevišķu ekrānu kalibrēšanas un iestatījumiem.

Kā pasūtīt un apmaksāt?

 1. Izvēlieties kreklu veidu un krāsu, tad izvēlieties izmēru un spiediet "Pievienot grozam”. Tad tas parādās labajā pusē pie "Pirkuma grozs" - šeit jūs varat mainīt pasūtāmo kreklu skaitu. Ja vēlaties pasūtīt papildus citu izmēru, atkal izvēlaties attiecīgo izmēru un spiediet "Ielikt grozā". Ja vēlaties pievienot citu krāsu vai veidu, atrodiet to katalogā un atkārtojiet tās pašas darbības.
 2. Kad esat pievienojis visus kreklus (visus veidus, izmērus un skaitu), kurus vēlaties pasūtīt, nospiediet „Pasūtīt”. Uzmanīgi pārbaudiet vēlreiz pasūtījumu.
 3. Aizpildiet informāciju par Jums un spiediet „Tālāk”.
 4. Apmaksu Jūs varat veikt šādos veidos:
  1. Ja tev ir PayPal konts, vari apmaksāt ar norēķinu karti (Visa, MasterCard). Tas jādara sekojoši: kā maksāšanas veidu izvēlieties PayPal, tiek atvērta PayPal vietne, lai Jūs varētu pieteikties savā kontā. Tur jūs varat izvēlēties vai pievienot karti, no kuras vēlaties veikt apmaksu. Tālāk veiciet apmaksu. 
  2. Izvēloties "Luminor" maksājuma risinājumu, Luminor, Swedbank un SEB klienti tiks savienoti ar savām internetbankām.

 5. Gadījumā, ja krekli mūsu noliktavā vairs nav pieejami vai arī ja tehnisku iemeslu dēļ e-veikalā norādītā krekla cena vai parametri neatbilst faktiskajai preces cenai vai parametriem, mēs varam atteikt pasūtījumu. Tādā gadījumā par to informēsim, nosūtot ziņu uz Jūsu norādīto elektronisko pastu.
 6. Pasūtījums tiek uzskatīts par iesniegtu un kreklu apdruka tiek uzsākta tikai pēc tam, kad ir veikts maksājums un apmaksa parādās mūsu konta izrakstā.
 7. Jūsu pienākums ir pārbaudīt pasūtījumā norādīto informāciju un datus. Informācijas un/vai datu neatbilstības gadījumā Jūs informējat mūs nekavējoties, ja iespējams - pirms apmaksas veikšanas rakstot uz druka@tingprint.lv.

T-kreklu saņemšana

  1. Piegāde izmantojot OMNIVA pakomātu, cena - EUR 3,-
  2. Piegāde Latvijas teritorijā izmantojot Latvijas pasta starpniecību , cena - EUR 3,-    
  3. Piegāde Eiropas Savienības valstu teritorijā izmantojot Latvijas pasta starpniecību , cena - EUR 5,-
  4. Piegāde ārpus Eiropas Savienības teritorijas izmantojot Latvijas pasta starpniecību , cena - EUR 7,-
  5. Saņemšana TingPrint.lv darbnīcā Skrundā Liepājas ielā 25 darbnīcā,  - BEZMAKSAS

Pasūtījuma atcelšana vai izmaiņas pasūtījumā

Ja vēlaties atcelt pasūtījumu vai veikt kādas izmaiņas, Jums nekavējoties (ne vēlāk kā 24h laikā pēc pasūtījuma veikšanas) ir jāsazinās ar mums, rakstot uz druka@tingprint.lv.

Atgriešanas noteikumi

  1. Ja, vēlaties atgriezt kreklus, to Jūs varat izdarīt 14 darba dienu laikā. 
  2. Par savu lēmumu atgriezt kreklus, lūdzu informējiet mūs, nosūtot ziņu uz druka@tingprint.lv.
  3. Atgriežamās preces sapakojiet un sagatavojiet sūtīšanai uz mūsu darbnīcu SIA Babari Liepājas iela 25-5, Skrunda, Skrundas novads, LV-3326
  4. Kreklam/-iem jābūt nelietotiem, nebojātiem un tiem jāizskatās tādiem pašiem, kā saņemšanas brīdī. 
  5. Saglabājiet un nesabojājiet oriģinālo iepakojumu.
  6. Sūtījumam pievienojiet rakstiski noformētu vēlmi kreklus atgriezt. Tajā jābūt norādītam Jūsu vārdam, uzvārdam, pasūtījuma numuram, krekla nosaukumam, skaitam, krāsai, izmēram un pamatojumam, kādēļ tie tiek atgriezti. Šo dokumentu izdrukājiet un pievienojiet sūtījumam.
  7. Preču atgriešanas izmaksas sedzat Jūs.
  8. Saglabājiet gan kurjerpasta dokumentus par preces saņemšanu, gan pasta/kurjerpasta dokumentus par preces atgriešanu.
  9. Sīkāku informāciju par distances līgumu un atteikuma tiesībām variet iepazīties sekojošā mājas lapas adresē: http://www.ptac.gov.lv 
  10. Nauda par atgrieztajām precēm un tās piegādes izmaksām tiek pārskaitīta uz Jūsu norādīto bankas kontu atteikuma veidlapā 14 darba dienu laikā, skaitot no preču pieņemšanas dienas mūsu noliktavā. Par atgriezto preču saņemšanu informēsim Jūs, nosūtot ziņu uz Jūsu norādīto elektronisko pastu.

Personas datu aizsardzība

Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citu Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, maiņas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.

Ja Jums rodas jautājumi saistībā ar mājas lapas lietošanu vai noteikumiem, lūdzu, rakstiet mums e-pastu uz druka@tingprint.lv

 

Mūsu rekvizīti

SIA Babari
Reģ.nr. 42103107881
Adrese: Liepājas iela 25-5, Skrunda, Skrundas novads, LV-3326
Konta nr. LV93HABA0551048114999
Tālruņa nr.: +371 25627722
E-pasta adrese: druka@tingprint.lv